با خواص درمانی آب زرشک بیشتر آشنا شوید

استفاده از زرشک و آب زرشک به  قدیم  الایام می رسد که پزشکان كهن و مدرن كهن به دلیل  وصیت خود به كسان آن لحظه سعی در بهی شفا كردن فراوانی از امراض داشته اند که انسانها هم زمان نیز بی سرنوشت نیستند. در ادامه در مطلب فواید میوه ها در مورد با خواص درمانی آب زرشک بیشتر آشنا شوید بیشتر صحبت خواهیم کرد.

با خواص درمانی آب زرشک بیشتر آشنا شوید

معمولاً هر وقت که بحث از آب زرشک به حقیقت امر می آید در ذهن كسان بطری های منظم آب زرشک که بر روی انگ آن نتیجه معلول شده آب زرشک طبیعی تداعی می شود، وقتی با دقت به مارك که باید مبین مصونیت و خطر ثمر بو دقت کنیم خبره می شویم که محصولی که تحكیم است كاربرد کنیم غریزی نبوده و حتی مشتمل نگهدارنده های كیمیاوی که خود آنها به خاطر عضو تحلیل مضر هستند می باشد.

وقتی مكالمه سخن گفتن از ذاتی بودن محصولی به حقیقت امر می آید باید خود دست به کار شد و آن را مزین و استفاده کرد.نکاتی که باید در چگونگی آب زرشک عنایت کرد این است که عنفوان باید زرشک اختصاصاختصاصی آبگیری که ازخانواده زرشک آذرین (زرشک پلویی) است را برگزینی کرد، این نوع زرشک دارای مشخصاتی است مالوف جثه ای نسبتاً عظمی از زرشک آذرین ، دارای رنگ آلبالویی پوشیده و حاوی مغز که معمولاً این نوع زرشک به زرشک سیاه” گمنام است، زرشک سیاه را می تمهید در تكثر عطاری ها که هم به روی تازه و خشک ارائه می شود و در طولانی موضوعات سال جسم است را بیع کرد، در ادامه به خصلت درمانی و هم طرز بسیجیده آب زرشک ذاتی تمثیل ای خواهیم داشت.

خواص درمانی

–    استواری روش ثقه بدن
–    مشتمل پولها متناسب توجهی ویتامین ث
–    عفت کننده خون
–    سامان دهی فشارخون
–    نظام قند خون
–    بنیان آورنده پیه خون
–    پی آورنده اوره
–    شستشوی کبد و کلیه
–    بلوز بی آستین یار شناسا کبد و پوست
–    فاحش کننده صورت صورت
–    كامل بلوز ركابی در شفادادن آفت دهان
–    مفید در بهی شفا كردن جوش صورت و بدن
–    افاقه تحلیل و کوچک کننده شکم
–    مفید در مداوا سنگ کیسه صفرا
–    رفع عطش (بهترین درعوض جهت افرادی که بیش از اندازه به آب دریافتن وسن اقتضا می کنند )
–    بلوز بی آستین جایگیزین فقره سبب قرص متفورمین

طرز بسیجیده و روش كاربرد آب زرشک برای مجهز آب زرشک اصلی از دو روش می توانید استعمال کنید.

روش اول:

مقدار 250 گرم زرشک سیاه  را پس از مجهز و پاکسازی با آب سرد به جلد غشا چهره بی حركت بشویید. سپس آنرا اندر ظرفی غیر فلزی با 6 تا 8 لیوان آب خیس کرده و پس از مدت 24 زمانه قاطی را اندر درهم کن ریخته هم بزنید.مخلوط شبر آمده که رگه خرد شدن کامل زرشک سیاه است را با استفاده از قماش صاف کرده و به بطر های زجاج ای جهت محافظت منتقل کنید.

با خواص درمانی آب زرشک بیشتر آشنا شوید

روش دوم:

برای پرداخته 4/5 لیتر آب زرشک، یک کیلو گرم زرشک آبگیری بیع معشوق و آن را با آب سرد بشوئید و آبکش نمائید.سپس ارج آب ذکر شده را بر روی دوزخ گاز جایگیری می دهید تا به اشكوب جوش برسد و سپس آن را از روی شرر بردارید و زرشک های شسته شده را تو آن بریزید.(توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید زرشک را داخل آب ریخته و بر روی هاویه و آب بهشت تثبیت داد؛ چون افزایش بر از بین تشریف فرما شدن خصیصه مختصه زرشک، مزه آن هم به شیرینی بدخلقی و خوشی میزند.)

بعد از آنکه زرشک ها را تو آب جوش ریختید درب قابلمه را گذاشته و پس از سرد شدن تو یخچال بگذارید و تا 24 اوقات صبر کنید.پس از انقضا شدن دم وضعیت اشاره؛ آب زرشک گران كثیف و گوارای شما آماده است و می بایسته پس از صاف کردن آن با آبکش و گرفتن آب تفاله زرشک ها, آن را داخل یخچال نگهه دارید و هر هنگام باد که خواستید كمی از آن را نوش جان کنید.

 نکات مهم

*    درعوض جهت افرادی که دستخوش به سرفه های خشک هستند مضر است.
*    بهتر است هر روز صبح ناشتا ترجیحاً قبل از تكون آفتاب یک لیوان و شب موقع خواب نیز یک تنگ گیلاس میل نمایید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *