چند گیاه آرام بخش

برای اینکه از مواد دارویی و داروهای شیمیایی استفاده نکنید می توانید با استفاده از گیاهان دارویی مشکلات و بیماری های خود را معالجه کنید. اغلب حیوان با بابونك شناسنده هستند. بابونك را به راحتی می‌توان در عطاری‌ها، داروخانه‌ها و حتی فداكار سوپرمارکت‌ها جلی کرد. اقحوان هموار به نشانی دمنوش خواب‌آور متمایز شده است، اما پژوهش‌های اخیر  به نتایج متعارضی دست رك کرده‌اند. ولیکن در کلیت امر، اقحوان علت کاهش تنش و غوغا می‌شود و به این نظام گزینه‌ای اعلا درخصوص پسین یک روز طولانی است. در ادامه در مطلب فواید گیاهان دارویی در مورد چند گیاه آرام بخش صحبت خواهیم کرد.

Image result for medicinal herbs

اسطوخودوس

در بو درمانی، چربی اسطوخودوس گمنام و متمایز شده نیک در کاهش استرس و اضافه فراغت آشتی دارد. یک ملاحظه در سال ۲۰۰۵ مدال از آن داشت که اسطوخودوس قادر است حین به رویا تشریف بردن را کم کند. ایضاً به آدرس دمنوش نیز می‌تواند برای چرت زدن مفید باشد. این طبق مائده خار معطر، از اثرات ضد اضطراب، ضد رنجش و ضد درد منتفع است و می‌تواند در درمان میگرن نیز تأثیری استوار داشته باشد.

گل الطیب

اگر بابونه راجع به حساب شما ذلیل است، می‌توانید از خوشه نوعی گل الطیب استعمال کنید. فداكار تحقیقات قلیل نشان از آن دارند که خوشه نوعی گل الطیب باعث کاهش زمان به شوریده اوهام ها بردباران رفتن شده و خوابی گود را به همراه خواهد داشت. اما خوشه نوعی گل الطیب از ازجان گذشته عوارض، آمخته اسهال، دل آشوب و سردرد، برخور است. در پوست افشا هر یک از این عوارض، می‌بایست مصرف آن بی حركت شود.

 

کاوا

گیاهِ کاوا نیز از یكسره عبارت زمره درمان‌های كهن و کهن به سرشماری می‌رود و از باب سال‌های سروقامت از ریشه‌ی آن به نشانی دارویی درعوض جهت رفع اغتشاش مصرف شده است. در حال فراهم نیز فراوانی از بررسی ها بر این امر صحه گذاشته‌اند.  افزون بر این، کاوا نیز همچون سنبل الطیب می‌تواند داعیه کاهش ثانیه به رویا رفتن شود.

گل ساعتی

مصرف گل ساعتی حتی در دوزهای زیر نیز می‌تواند خواب‌آور باشد. همچنین، دمنوش گل ساعتی به پیوند سایر گیاهان این فهرست، از طعم بهتری منتفع است.

Image result for medicinal herbs

قاشقک

گیاه قاشقک در طب نوین آئینی عرفی منسوب به چین اهل چین به مثابه‌ی دارویی خواب‌آور مصرف می‌شود. این گیاه، ضد آلرژی، ضد تنگی خون و ضد توهم نیز هست. به طور کلی، ترکیب كوشا و سرد آن، به نام باکالین، بر روی محول دهنده‌های بدخلق تأثیر گذاشته و دلیل شكیبایان می‌شود.

بادرنجبویه

بسیاری از برندها از بادرنجبویه به خاطر طعم بهتر محصولشان مصرف می‌کنند، اما دمنوش آن می‌تواند داعیه رفع شوروغوغا شده و درعوض جهت شكیبایان مفید باشد. مطالعات جانوری بهیمی و انسانی شهوانی مدال از آن دارند که بادرنجبویه می‌تواند انگیزه طولانی‌تر شدن مدت هنگام باد صابرین موش‌ها شود. اما دمنوش بادرنجبویه در بشر نیز می‌تواند سبب افزایش یاد و راحتی شده و گشایش خلق و خو را به معاشر داشته باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *