راهکار قطعی برای پرپشت کردن مو

یک پیرو دربردارنده ۸۰ زن معیوب که صرفا دارای سرماخوردگی موی ذلیل با الگوی زنانه بودند(تصویر تنک شدن موها به شکل نعل اسب بود و از تاج سر عنفوان می‌شد) هر روز بمدت ۶ ماه چربی ماهی، زیت خستو تاك فرنگی سیاه، ویتامین E، ویتامین C و مکمل‌های لیکوپن مصرف کردند. ذریه این شد که حیث ۶۲٪ از خانم‌ها، تراکم موها ازدیاد مفقود و قطر موها به مقیاس زیادی ضخیم‌تر شد و در ۹۰٪ از خانم‌ها، سرماخوردگی مو بطور کلی کاهش یافت. (گروه کنترل اصلا از مکمل كاربرد نکردند و به چنین نتایجی نرسیدند). با رعایت به این مطالعه، ۹۲٪ از خانم‌هایی که از این مکمل‌ها مصرف می‌کردند، از فرزندان کار خوشدل بودند. در ادامه در مطلب مقالات در مورد راهکار قطعی برای پرپشت کردن مو بیشتر خواهیم گفت.

راهکار قطعی برای پرپشت کردن مو

 

اگرچه سرماخوردگی موی زنان معمولا بخاطر عوامل ارثی، التهابی و هورمونی است، محققان معتقدند که اسیدهای چرب و آنتی اکسیدان‌های شی در مکمل‌ها احیانا به اطمینان رگ‌های خونی، غشای سلولی، رشد زندان و فعالیت‌های ضد التهابی در داخل و محیط فولیکول‌های مو کمک می‌کنند.

بسیاری از ویتامین‌هایی که تقاضا می‌کنند سبب تحكیم موهای شما می‌شوند، عزب در صورتی موثرند که شما وابسته اسیر کمبود امرار انرژی زا الزامی باشید اما درخصوص اینکه از این گروه مکمل‌ها سود ببرید، ضروری پاك سازی که حتما پابند کمبود جدی برج انرژی زا باشید چون هیچ یک از زنانی که در این استطلاع پیشگاه داشتند، دارای کمبودهای تغذیه‌ای نبودند.

اگر علاقمندید که این مکمل‌ها را امتحان کنید، حتما اول با پزشکتان وسیله کنید(روغن هسته رز سپیدرنگ می‌تواند در افرادی که تضییق خون ریشه دارند، موجب افت اغلب فشار خون شود و هم می‌تواند تسریع لخته شدن خون را کاهش دهد).در زیر مکمل‌ها و دوز مصرفی آنها در خانم‌های مرتب در این وارسی آمده است:

راهکار قطعی برای پرپشت کردن مو

چربی ماهی: ۴۶۰ میلی گرم
زیت دانه تاك سیاه: ۴۶۰ میلی گرم
ویتامین ای: ۵ میلی گرم
ویتامین سی: ۳۰ میلی گرم
لیکوپن: ۱ میلی گرم

اگر چندی از مکمل‌ها را فقط در دوزهای بیشتر ذایع کردید، چشم به راه نباشید(بخصوص لیکوپن و ویتامین E که تقریبا همیشه در دوزهای اكثر از این مطالعه بفروش می‌رسند). کمی ویتامین اضافه به شما آسیبی نمی‌رساند. بازهم به یاد داشته باشید که مثل هماهنگ هر درمان ریزش مو، به خاطر حفظ پیامدها باید استعمال این مکمل‌ها را دامه دهید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *